#1 2009-02-26 04:26:44

Vrael 26.2.2009r.

Gość

Prośba o przyjęcie do sojuszu

1. Marcin 18lat
2. http://s9.travian.pl/spieler.php?uid=47159
3. 227+/25/2 niski pop jest spowodowany tym, że przez ostatni tydzień budowałem osadników, a off i def tym, że j tylko farmie i nikt nie stawia prawie oporu;p
4. w teh chwili mam około 100 centurionów, miałem więcej ale padł u kogoś w defie
5. 10+ o każdej porze dnia i nocy mi sie zdarza
6. Chcę wstąpić do 24h, ponieważ wasz sojusz szybko się rozwija i jesteście napewno bardzo zgrani i umiecie ze sobą współpracować.
7. Na obecną chwilę jestem w sojuszu L+R=L, lecz w tym sojuszu jest 0 zgrania i współpracy mimo, że umiałbym wskazać kilku naprawdę dobrych graczy.
8. Nigdy nie byłem farmiony przez nikogo ponieważ przeważnie to sam farmie innych;p
9. Największe osiągnięcia miałem w poprzedniej edycji s2 miałem 28k popa i około 100k armie centurionów do kórej karmienia trzeba było kilku kolegów;p, dotrwałem na tym serwerzee do końca ale sojusz HOT wydarł nam zwycięstwo z rąk;/
10. Myśle, że zaóważyliście godzine o której to pisze więc napisze pierwszy dobry kawał który mi przyszedł do głowy:   "Polak, Rusek i Niemiec, spotkali diabła i ten im mówi, że jeśli przyjadą swoim ulubionym samochodem do niego i wykonają zadanie to ich obsypie złotem, tak więc Polak przyjeżdża maluchem i diabeł mu każe go kopać tak długo, aż się rozleci, Polak kopnął raz, drugi i się maluch rozleciał, a Polak odszedł ze swoją nagrodą, teraz kolej przyszła na Ruska, ten przyjechał polonezem, a diabeł dał mu to samo zadanie co polakowi, Rusek kopie i kopie, płacze już gdy nagle się zaczyna śmiać, to się go diabeł pyta: te Ruseć co jape cieszysz, na to Rusek, bo Niemiec czołgiem jedzie;p"
11. Jestem doświadczonym i aktywnym graczem, jestem pomocny w wszelkich akcjach off i def i licze na miłom atmoswere i wspulne akcje;p

Pozdrawiam wszystkich Marcin((Vrael);p

PS:proszę nie zwracać uwagi na błędy jeśli jakieś zrobiłem bo jest u mnie już 4:30 rano.

 

#2 2009-02-26 17:56:16

ava

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 47
Punktów :   

Re: Prośba o przyjęcie do sojuszu

jestem za. rekrutacja w toku. temat zamykam.


http://img5.imageshack.us/img5/8216/ava1vq0.jpg

Offline

 
LEGENDA: Administratorzy Moderatorzy Zarząd Miss 24h Mister 24h

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pwszbudownictwo.pun.pl www.5imt2.pun.pl www.im5.pun.pl www.bstp.pun.pl www.mfox.pun.pl